Adwokat Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy

Miejsce
w Rankingu:
30
Adwokat Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy
  • Jakość obsługi 1/5
  • Cena 5/5
  • Terminowość 1/5
MOCHNACKIEGO 25/3
35-016 RZESZÓW
tel: 17852 2085 https://www.kancelaria-rzeszow.com/
Średnia Ocena
4.33/5
ILOŚĆ OCEN: 6
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8.00 - 17.00 8.00 - 17.00 8.00 - 17.00 8.00 - 17.00 8.00 - 17.00 - Zamknięte

Opis firmy

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.  to kancelaria adwokatów i radców prawnych działającą na rynku usług prawniczych ponad 20 lat. Kancelaria Prawnicza Sp. k. M. Wojciechowska i Wspólnicy to kancelaria, w której znajdziemy nie tylko adwokatów, ale również radców prawnych, którzy działają na rynku od 1994 roku, oferując usługi prawnicze. Pod wspomnianą firmą działają od 2012 roku w siedzibie zlokalizowanej na ul. Mochnackiego 25/3 w Rzeszowie, która jest czynna w godzinach od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, jednakże istnieje możliwość umawiania spotkań na sobotę, po wcześniejszym ustaleniu z sekretariatem Kancelarii.

Atutem Kancelarii Prawniczej Sp. k. jest połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia w fachu z kreatywnym podejściem do indywidualnej sprawy, dzięki czemu efektywnie są rozwiązywane kolejne problemy prawne. Wszystkie usługi prawne są wykonywane na podstawie współpracy wspólników, a także zespołu prawników, aplikantów, asystentów i innych współpracowników, m.in. z branży podatkowej czy specjalistów z branży budowlanej. Kancelaria M. Wojciechowska i Wspólnicy jest jedną z najlepszych firm prawniczych w lokalnym środowisku. Kompleksowe usługi prawnicze oferowane są przez nowoczesną i profesjonalnie zarządzaną Kancelarię, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo, dyskrecję i poufność. 

Kancelaria Prawnicza swoją siedzibę ma w nowoczesnym budynku, który zachwyca ponadczasowym designem - nie tylko zwraca uwagę na kompetencje firmy, ale również na jej rzetelne podejście do pracy z klientem, któremu chcą zapewnić komfort i wygodę. Świadczone przez Kancelarię Prawniczą Sp. k. M. Wojciechowska i Wspólnicy usługi prawnicze oparte są na wieloletnim doświadczeniu zespołu prawników oraz rzetelnej wiedzy merytorycznej, dzięki której Kancelaria potrafi poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami prawnymi z różnorodnych dziedzin i specjalizacji biznesowych. Wynagrodzenie dla kancelarii zależy od wcześniej ustalonej formy współpracy i przypisywane jest indywidualnie każdemu klientowi. Wysokość samego wynagrodzenia ma wpływ na stopień zawiłości rozwiązywanej sprawy, a także przewidywanego nakładu pracy oraz ilości współpracowników, którzy będą musieli wziąć udział w postępowaniu prawnym. 

Pracownicy kancelarii posiadają dużo wiedzy i doświadczenia oraz kreatywności w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie skomplikowanych spraw prawnych. Zakres usług prawniczych kancelarii to prawo nieruchomości, prawo zamówień publiczych, prawo inwestycyjne i budowlane.

 

 

 

Oceń firmę
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Opinie o firmach (6)
~Klient Jurek
NIE POLECAM TEJ KANCELARII. Będę omijał ją szerokim łukiem. Kręcą, mataczą, nie oddzwaniają. A jak się łaskawie przypomnisz bo twoja sprawa jest ważna dla ciebie to nie wiedzą z kim rozmawiają. W świecie dzisiejszej konkurencji to masakra.
Klara
Polecam. Bardzo mi pomogli rozwiązać trudną sprawę na moją korzyść.
Aleksandra
Jestem bardzo zadowolona z rzeszowskiej kancelarii prawniczej M. Wojciechowska i Wspólnicy. Pracuję tam zespół świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych adwokatów wraz z radcami prawnymi. Zaoferowali mi usługę na bardzo wysokim poziomie oraz starali rozwiązać się sądową sprawę jak najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Bardzo mi pomogli za co ogromnie dziękuję. Serdecznie polecam
Hubert
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza to rewelacyjna kancelaria oferująca wszelką i potrzebną pomoc klientowi. Nigdy nie odmówili mi pomocy przez co zdobyli moje bezgraniczne zaufanie. Serdecznie polecam
Marzena
Jestem bardzo zadowolona z usług M. Wojciechowska i Wspólnicy. Zaoferowali mi bardzo profesjonalną usługę, traktują klienta z szacunkiem oraz szczegółowo zapoznają się z powierzoną sprawą i oferują najlepsze rozwiązanie. Polecam
kaja lukas
Bardzo profesjonalna firma z uczciwym podejściem do klienta, bardzo szerokim zakresem profesjonalnej wiedzy i świetnym kontaktem- oby więcej takich :) Polecam gorąco!
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Stacha Świstackiego 15/10
50-430 Wrocław
tel: 790813399
Oceń firmę
jako pierwszy
Ul. Krótka 1
39-300 Mielec
tel: 602678102
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Roosevelta 5
60-101 Poznań
tel: 61 852 05 01
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Libelta 1a lok. 3a
61-706 Poznań
tel: 508 184 411
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Wojska Polskiego 58/4
58-500 Jelenia Góra
tel: 75 752 60 67
Oceń firmę
jako pierwszy

Co o ile darowiznę darczyńca chciałby przekaza...
Możliwość odrzucenia wniosku o kredyt lub poży...
Prawnik bez co najmniej kilku letniego doświadcze...
Księgowa to zawód, który coraz częściej jest ...
Poszukujesz wysokiej renomy przedsiębiorstwa, w k...
Studenci prawa mają szerokie możliwości odnośn...