Szukasz sali konferencyjnej na Podkarpaciu? Mamy coś dla Ciebie - Siedlisko Janczar w Pstrągowej

Szukasz sali konferencyjnej na Podkarpaciu? Mamy coś dla Ciebie - Siedlisko Janczar w Pstrągowej

Jeżeli szukasz obiektu hotelowego, dysponującego zapleczem potrzebnym do organizacji konferencji lub szkolenia, oferta Siedliska Janczar w Pstrągowej z pewnością przypadnie Ci do gustu. Obiekt znajduje się pośrodku malowniczego i zielonego terenu, otoczonego przepięknymi lasami i urokliwymi zakątkami nad rzeczką Pstrągówką. Hotel otaczają wzgórza, nazywane "małymi Bieszczadami". To idealne miejsce do relaksu, ale też organizacji szkolenia, konferencji, bankietu oraz następującej po nich imprezy integracyjnej.

W hotelu znajduje się przestronna, klimatyzowana i stylowa sala, która jest wyposażona w sprzęt potrzebny do organizacji szkolenia lub konferencji - baza szkoleniowa Rzeszów i okolice. Goście mogą tu korzystać z nowoczesnych projektorów, sprzętu DVD, ekranów oraz sprzętu nagłośnieniowego. Doskonale wyszkolona obsługa czuwa nad właściwym przebiegiem wydarzenia i służy pomocą na każdym jego etapie. Co więcej, w obiekcie znajdują się komfortowe i przytulne pokoje, restauracja oraz tereny zielone ze stadniną koni, strefą SPA oraz chatą grillową i wieloma innymi atrakcjami. Siedlisko Janczar zapewni nie tylko kompletną obsługę oficjalnej części konferencji, ale też zadba o to, by uczestnicy mogli aktywnie wypocząć po zakończeniu szkolenia. Integracja to nie tylko nagroda za trud pracy, ale też doskonała forma rozrywki i możliwość poznania współpracowników z zupełnie innej, mniej oficjalnej strony.

Siedlisko Janczar w Pstrągowej znajduje się nieopodal Strzyżowa, kilkadziesiąt kilometrów od międzynarodowego lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. Tutaj zorganizujesz profesjonalne spotkanie zarówno dla gości z kraju, jak i z zagranicy. W przepięknych okolicznościach przyrody okolic Pstrągowej każde spotkanie biznesowe przebiegnie w spokojnej atmosferze, sprzyjającej nie tylko pracy, ale i relaksowi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Siedliska Janczar w Pstrągowej!

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)