Jak pozyskać fundusze na rozwój firmy?

Jak pozyskać fundusze na rozwój firmy?

Zastanawiasz się nad rozwojem swojej firmy? Chcesz zatrudnić wyspecjalizowanych pracowników, zakupić potrzebne towary oraz zakupić magazyny i hale produkcyjne? Wsparciem dla firm mikro-, małych i średnich, które prowadzą działalność na terenie województwa podkarpackiego z zarejestrowaną siedzibą firmą lub jej oddziałem zajmuje się Podkarpacki Fundusz Rozwoju. Celem działalności PFR jest ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do finansowania, jak również wzmocnienie ich pozycji, zwiększenie konkurencyjności czy rozwój działalności gospodarczej. Jak można pozyskać fundusze na rozwój firmy z PFR?

Czym zajmuje się PFR?
PFR, czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. to spółka samorządowa, która funkcjonuje od 10 maja 2017 roku i jej głównym zadaniem jest finansowanie służące rozwojowi przedsiębiorców MŚP (mikro-, małych i średnich) na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Rzeszowie na ul. Króla Kazimierza 7 w lok. 2. PFR pomaga firmom finansować działalność usługową i prowadzenie działalności gospodarczej, a także udzielać pożyczek i kredytów dla firm. Podkarpacki Fundusz Rozwoju w głównej mierze działa jako fundusz pożyczkowy, jednakże dysponuje również innymi instrumentami, np. poręczeniami kredytów czy udzielaniem gwarancji i promesów.

Jaką pożyczkę wybrać na rozwój firmy?
Pożyczka dla firm podkarpackie od Podkarpackiego Funduszu Rozwoju jest rozwiązaniem, dzięki któremu firma może sfinansować koszty bieżącej działalności, m.in. wypłacania wynagrodzenia pracownikom, jak również opłacanie bieżących wydatków i zakup towarów. Kontaktując się z działem sprzedaży PFR można poznać wszystkie szczegóły oferty, a także poznać listę dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku. Pożyczka obrotowa dla firm mikro-, małych i średnich umożliwi dalszy rozwój działalności gospodarczej, np. w sytuacji, gdy firma zrealizowała usługę, jednakże jeszcze nie otrzymała ustalonego wynagrodzenia. Warto pamiętać, że z pożyczki mogą tylko skorzystać przedsiębiorcy, którzy na terenie Podkarpacia mają zarejestrowaną siedzibę firmy lub jej oddział.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy