Interaktywne konferencje online z NeoVinci

Interaktywne konferencje online z NeoVinci

W dzisiejszych czasach organizacja konferencji wcale nie jest prostym zadaniem, ponieważ potrzeba znajomości z aktualnymi przepisami i obostrzeniami dotyczącymi COVID-19 na terenie Polski, a także wdrożenie odpowiednich działań marketingowych, które będą pomocne przy tworzeniu biznesowej koncepcji przedsięwzięcia. Firmą, która zajmuje się organizowaniem konferencji online jest Neo Vinci, czyli marka, która już od ponad 10 lat realizuje specjalistyczne projekty, które mają pomóc w edukacji branży farmaceutycznej, a także branży medycznej.

Firma w sposób dynamiczny potrafi dopasować swoje działania do specyfiki branży,  z którą współpracuje, a także jest niezwykle elastyczna, co do sposobu i rodzaju przekazywanej wiedzy. Neo Vinci to firma, która pomoże Ci przygotować konferencję online na profesjonalnym poziomie - nie tylko zaoszczędzisz na wynajmie miejsca, w którym miałaby odbyć się konferencja, ale również na cateringu, ponieważ wszystko odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. 

Neo Vinci to firma, która dąży do rozwoju kadry medycznej i realizuje kompleksowe usługi. Jednym ze skuteczniejszych narzędzi oferowanych przez markę są edukacyjne webinary, które przede wszystkim są skierowane do kadry medycznej - charakteryzują się ona wysokim poziomem merytorycznym oraz nowoczesną formą zaprezentowania treści, która nie tylko angażuje uczestników konferencji, ale również zachęca ich do działania.
Firma dysponuje własnym studiem zlokalizowanym w centrum Warszawy, dzięki czemu można tworzyć wysokiej jakości webinary, podczas których do minimum są ograniczone nieprawidłowości związane z obsługą techniczną projektu. Kolejną modernistyczną opcją od Neo Vinci jest narzędzie MEDVEO, które pozwala stworzyć profesjonalną platformę 3D wymodelowaną komputerowo, po której będą poruszać się uczestnicy wydarzenia w formie awatarów - swobodnie ze sobą chatując, prowadząc rozmowy głosowe, a nawet streamując. Strefa online pomieści wyznaczoną przez Ciebie ilość osób bez żadnego problemu, co mogłoby spotkać się z trudnościami związanymi ze znalezieniem odpowiedniej przestrzeni w codziennym życiu. Dzięki MEDVEO możesz stworzyć konferencję naukową online przy kilku kliknięciach myszki. 

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy