Gdzie kupić tonery do drukarek w Przemyślu i okolicach?

Gdzie kupić tonery do drukarek w Przemyślu i okolicach?

DMD Tonery to prężnie rozwijająca się rzeszowska firma, która działa na rynku związanym ze sprzętem drukującym od 2007 roku. Zajmują się wyrobem oraz sprzedażą wysokiej jakości tonerów i tuszy, a także gwarantują rozwiązanie każdego problemu związanego z samą drukarką. Dla zwiększenia zadowolenia swoich klientów dostarczają do biur i urzędów materiały biurowe. Firmę wyróżnia duże doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne - kompleksowo zajmują się wyborem najlepszego sprzętu oraz odpowiadają na pytania dotyczące serwisu. Na rynku trudnią się również importem drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych znanych na całym świecie renomowanych marek, takich jak: HP, Kyocera czy Minolta. Firma oferuje profesjonalną jakość swoich usług, skierowanych do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji państwowych - a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Serwis świadczony jest na terenie całego kraju.


Tonery do drukarek w Przemyślu to niezwykle starannie wykonane, spełniające wszystkie wymogi produkty, które są kompatybilne z wieloma urządzeniami. Firma DMD Tonery w Przemyślu to producent i importer wysokiej jakości produktów, któremu można zaufać. Tusze do drukarek w Przemyślu można kupić za pośrednictwem handlowców, którzy współpracują zarówno z klientem indywidualnym, jak i większymi spółkami i firmami. W asortymencie sklepu znajdują się drukarki nowe, jak i te używane - pracownicy chętnie doradzają klientom wybór najlepszego sprzętu do biura oraz przestrzeni domowej. Prowadzony jest także skup tonerów, z którego zdobyte środki pieniężne przekazywane są na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Działania prowadzone przez DMD Tonery to nie tylko kompleksowe usługi, które dążą do zdobycia jak największego zadowolenia klienta, ale również pomagają dzieciom i troszczą się o środowisko. Wszystkie produkty pakowane są w ekologiczne pudełka, które później przeznaczone są do recyklingu. Firma prowadzi działalność w zakresie zbierania, odzysku oraz transportu odpadów - posiada w tym celu niezbędne uprawienia, ponadto wstawia karty przekazania odpadu.

 

Tusze i tonery do drukarek w Przemyślu zapewniają serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny drukarek, dlatego zachęcają swoich klientów do regeneracji sprzętu, konserwacji i wykonywania profesjonalnych technicznie przeglądów aparatury. Napraw drukarek i tonerów dokonują na miejscu lub zabierają urządzenia do bazy serwisowej - klienci mogą liczyć na szybką, tanią, skuteczną i przede wszystkim kompetentną pomoc. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że na czas naprawy zapewniają zamienny sprzęt. DMD Tonery Przemyśl na zgłoszenia reaguje niemal natychmiast! W przypadku dłuższej współpracy lub stałych umów firma gwarantuje zachęcające ceny oraz ciekawe rabaty. Tonery oraz tusze marki DMD są produktami najwyższej jakości, których produkcja ciągle prowadzona jest w kierunku udoskonalenia formuły, a co za tym idzie oferowanej jakości. W razie jakichkolwiek problemów rzeszowska firma oferuje bezpłatną naprawę toneru/tuszu, wymianę lub zwrot kosztów zakupu. O szczegóły działania firmy DMD Tonery na terytorium Przemyśla można dopytać dzwoniąc pod podany numer kontaktowy: 17 853 00 98 lub przeczytać potrzebne informacje ze strony internetowej firmy.

Opinie o firmach (2)
Sebastian

20.03.2019

DMD Tonery to prężnie rozwijająca się rzeszowska firma. Firma jak dla mnie posiada najlepszej jakości tonery do drukarek w całej okolicy. Zajmują się również fachową naprawą drukarek i zapewniają serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Napraw drukarek i tonerów dokonują na miejscu lub zabierają urządzenia do bazy serwisowej - klienci mogą liczyć na szybką, tanią, skuteczną i przede wszystkim kompetentną pomoc. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że na czas naprawy zapewniają zamienny sprzęt. Cenny są jak najbardziej przyzwoite za tak fachowo wykonaną usługę i za tonery do drukarek z pierwszej półki. Serdecznie polecam

Adres IP: **.***.**.111

~Kornello

04.10.2018

Polecam. Dobry serwis.

Adres IP: **.**.***.230

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy