Drukarka w leasingu - czy to się opłaca?

Drukarka w leasingu - czy to się opłaca?

Leasing drukarek to usługa, która coraz bardziej zyskuje na popularności szczególnie w przestrzeniach biurowych, ponieważ zyskujemy wysokiej jakości sprzęt biurowy bez konieczności przeznaczania na to ogromnej ilości pieniędzy. Leasing jest dość prostą usługą, która będzie szczególnie korzystna dla nowo powstałych firm lub małych przedsiębiorstw. Dlaczego warto skorzystać z usługi, jaką jest leasing drukarek? Na czym ona dokładnie polega? Leasing oznacza wynajem klientowi na ustalony czas i na określonych warunkach sprzętu biurowego, np. w postaci drukarki czy ksera. Leasing może zarówno przyjmować formę stałego czynszu, jak również klient może płacić za ilość wykorzystanych tuszy i tonerów czy ilości wydrukowanych materiałów.

Wynajem drukarki - zalety
Jedną z większych zalet wynajmu, a więc leasingu drukarki jest brak konieczności magazynowania zapasowych materiałów eksploatacyjnych, ponieważ to po stronie dzierżawcy leży odpowiedzialność za ich uzupełnienie. Klient korzystający z usługi leasingu ma zapewniony bezpłatny serwis, a także okresowe przeglądy urządzenia. Jeżeli urządzenie ulegnie awarii, specjaliści przyjadą do klienta i naprawią dany sprzęt, a w przypadku bardziej poważnych uszkodzeń zabiorą do serwisu i dostarczą sprzęt zamienny. Leasing drukarek to również świetna opcja, jeżeli nie możesz zdecydować się na zakup drukarki i poszukujesz modelu idealnego - możesz wynajmować drukarki dotąd aż spotkasz model, który będzie perfekcyjnie dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji.

Nowoczesne drukarki do biura
Leasing drukarek jest usługą, która umożliwia klientowi korzystanie z nowoczesnych drukarek laserowych i atramentowych, a także innowacyjnych urządzeń wielofunkcyjnych. Zgłaszając się do firmy z chęcią dokonania leasingu drukarki, można liczyć na przeanalizowanie potrzeb przez pracowników, a następnie dobranie odpowiednio sprzętu. Leasing znacznie zmniejsza koszty, które byłyby związane z zakupem nowej drukarki i potrzebnych do niej materiałów eksploatacyjnych - w taki sposób łatwiej można zadbać o budżet swojej firmy. Wynajem drukarki niesie ze sobą mnóstwo korzyści, dzięki czemu jest korzystną opcją dla przedsiębiorców.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)